Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Ostrołęka

Zaproszenie na warsztaty dla wyżłów w dniu 29 października 2023

Koleżanki i koledzy! Zapraszamy na warsztaty dla wyżłów „Przygotowanie psa do pracy w łowisku” organizowane przez Komisje Kynologiczna przy ZO PZŁ Ostrołęka.

Warsztaty odbędą się w dniu 29.10.2023 o godzinie 8:00 w okolicach Ostrołęki Informacje pod nr tel.: 504054917 oraz na stronie zarządu okręgowego PZŁ Ostrołęka.

Komisja Kynologiczna przy ZO PZŁ w Ostrołęce pragnie zaprosić wszystkich posiadaczy wyżłów na warsztaty „Przygotowanie psa do pracy w łowisku”. Warsztaty odbędą się na terenie koła łowieckiego nr 1 Dzik w Ostrołęce, obwód łowiecki nr 40. Zapraszamy wszystkie wyżły, a w szczególności psy do 2. roku życia.

Podczas warsztatów postaramy się przekazać wiedzę z zakresu:

– Apel – podstawy posłuszeństwa w pracy z wyżłem,
– Okładanie pola i praca w polu,
– Stójka, dociąganie, zachowanie po strzale,
– Podstawy prawidłowego aportu z lądu i wody,
– Odszukiwanie zbarczonej zwierzyny

Liczba miejsc ograniczona, pierwszeństwo w zgłoszeniach mają psy młode oraz czas zgłoszenia. Zapisy na warsztaty przyjmuje Rafał Borkowski pod nr tel. 504 054 917. W warsztatach mogą uczestniczyć tylko psy zdrowe, zaszczepione odpowiednio do wieku, tolerujące obecność innych zwierząt i ludzi. Suki w okresie cieczki nie mogą uczestniczyć w szkoleniu. Za wszystkie szkody wyrządzone przez psa odpowiada uczestnik.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱