Jenoch Paweł
Przewodniczący Zarządu Okręgowego
Łowczy Okręgowy
Kazimierz Ducki
członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 2004 roku.
Funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej w kole łowieckim „Mykita” pełniłem od 2005 do 2009 roku. W roku 2010 zostałem wybrany na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej w Zarządzie Okręgowym PZŁ w Ostrołęce. Funkcje tę sprawowałem do roku 2018. Następnie w roku 2018 zostałem wybrany na członka Naczelnej Rady Łowieckiej.
W 2019 roku zostałem powołany na członka Zarządu Okręgowego PZŁ w Ostrołęce.
Kapituła Odznaczeń Łowieckich nadała mi następujące odznaczenia łowieckie:
Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej, Srebrny Medal zasługi Łowieckiej oraz Złoty Medal Zasługi Łowieckiej.
Henryk Białczak
Prezes Zarządu Firmy inżynieryjno – sanitarnej. Pomysłodawca i główny sponsor „Centrum Edukacji Przyrodniczej w Kole Łowieckim „ŻBIK” . Sponsor leśnej Kapliczki Św. HUBERTA . Sponsor budowy Strzelnicy Myśliwskiej przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Ostrołęce. Organizator obozów przyrodniczych dla studentów SGGW z zakresu myślistwa i leśnictwa. Członek Komisji Egzaminacyjnej kandydatów do PZŁ i selekcjonerów. Organizator i sponsor zawodów strzeleckich o puchar prezesa firmy Sanprod.
Posiada odznaczenia łowieckie:
Kol. Robert Kluczek jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 1994 roku. W latach 1997 – 2004 – sekretarz, a w latach 2004 – 2022- prezes Koła Łowieckiego ,,Świt’’ w Sulisze.
W latach 2005 – 2010 był przedstawicielem Okręgu Ostrołęckiego PZŁ w Mazowieckim Sejmiku Łowieckim. Od roku 2010 do roku 2015 był prezesem Ostrołęckiej Okręgowej Rady Łowieckiej. W okresie pracy w charakterze prezesa OORŁ i w ramach Mazowieckiego Sejmiku Łowieckiego aktywnie wspierał introdukcję bażantów i kuropatw w kołach łowieckich Okręgu Ostrołęckiego. Był jednym z pomysłodawców, bardzo udanej hodowli zagrodowej danieli w Kole Łowieckim ,,Świt’’, która za zgodą Ministra Środowiska, rozpoczęła się w jego Kole Łowieckim w 2007 roku i trwa do chwili obecnej.
Daniele z zagrody, zasilają systematycznie łowiska w ,,Świcie’’. Na ten temat powstała praca inżynierska, przy udziale Kolegi Roberta, na SGGW w Warszawie p.t. ,, Charakterystyka populacji daniela introdukowanego na terenie Koła Łowieckiego ,,Świt’’ w Sulisze’’. W ramach swojego Koła w szkołach na terenie łowisk (gminy Krasnosielc i Sypniewo), przeprowadził wraz z członkami Zarządu Koła ,,Świt’’, liczne konkursy wiedzy o łowiectwie, cieszące się wielkim powodzeniem u młodzieży.Za pracę na rzecz łowiectwa ostrołęckiego odznaczony, Odznaką za Zasługi dla Województwa Ostrołęckiego, Medalem za Zasługi dla Łowiectwa Okręgu Ostrołęckiego, Medalem ,,Zasłużony dla WKŁ 137 Jenot’’ i Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej. Zawodowo jest nauczycielem historii i WOS-u w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Marii Curie – Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim. W latach 2005 – 2019, pełnił funkcję dyrektora, tegoż Liceum. Za swoją pracę w charakterze dyrektora i nauczyciela, odznaczony przez Prezydenta R P ,,Złotym Medalem za Długoletnią Służbę’’, również przez Prezydenta R P odznaczony ,,Srebrnym Krzyżem Zasługi”. Przez Ministra Edukacji Narodowej odznaczony ,,Medalem Komisji Edukacji Narodowej’’.
Za wybitne zasługi na rzecz województwa mazowieckiego, odznaczony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Medalem Pamiątkowym ,,Pro Masovia”. Wielką pasją Kolegi Roberta , jest praca w samorządzie terytorialnym. Od wielu lat działa jako radny, na rzecz mieszkańców gminy Krasnosielc. Jest liderem Społecznej Inicjatywy ,,Obywatele dla Powiatu’’, która aktywnie działa na rzecz wszechstronnego, rozwoju powiatu makowskiego.
ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.